עבודות עם דרישה לעובדים ברמת גן

Posted under בלוג On By מאיה

מרבית הסקטורים במגזר הפרטי והציבורי חזרו כבר אל מתכונת כמעט מלאה, לאחר סבב הסגרים הקודמים וגם במקומות עבודה שפעלו בצורה היברידית אף חזרו לשגרה כמעט מלאה. אך בתקופת הסגרים ומתכונות עבודה מצומצמות לא מעט מקומות עבודה איבדו עובדים, כאלו אשר הוצאו לחלת, חלד או פשוט פוטרו.
כיום עולה הצורך בחיפוש אחר לא מעט עובדים חדשים, גם באזור המרכז ובמיוחד בעיר רמת גן הגובלת עם תל אביב בני ברק וגבעתיים. עבודות אלו מגוונות ומחלוקות לתפקידים רבים, החל מהדרכה, מכירה, הנהלת תיקי חשבנות ואפילו משרה או שתיים בספארי העירוני. אז רגע לפני שמועד החלת נגמר, הנה כמה מקומות עבודה לאזור רמת גן שמבוססים גם על המידע באתר סחבק – דרושים רמת גן.

מכירה וניהול

העיר רמת גן היא עיר מעניינת בעיקר אם אתם מנסים להבין את גבולות החניה שלה עם הערים אשר גובלות איתה, אך בכל הקשור למקצועות דורשים בעיר תוכלו למצוא לא מעט סגנונות שונים שככל הנראה יתאימו לכם. בתחום המכירה למשל דרושים בעיר רמת גן מוכרים עבור חנויות בגדים שונות בעיר, קופאים, מנהלי חנות ועוד. משרות אלו נמצאות ב2 הקניונים של העיר, ביאליק ואיילון ובחנויות השונות ברחבי העיר.
אך לא רק מוכרים מחפשים ברמת גן אלא גם לא מעט אנשים עם ראש גדול, כמו מנהלי פרויקט שיווקיים, מנהלי תיקי לקוחות ועוד. משרות אלו נמצאות גם כן בעיר רמת גן כך שאין צורך לצאת אל תל אביב גם בשביל זה.

הדרכה אבל לא רק בעיר רמת גן מתקיימים גם כן כמה פרויקטים של שילוב אנשים בוגרים על הרצף האוטיסטי בחברה, פרויקטים אלו בחסות בית אקשטיין ועוד חברות שונות מגייסים כיום לא מעט מדריכים חדשים אל דירות קבע לאותם בוגרים. העבודה לעיתים דורשת משמרת לילה, משמרות של סוף שבוע אך גם נוחה מאוד לסטודנטים ולכאלו המשלבים יותר מעבודה אחת. העבודה מתמקדת בשילוב הדיירים באוכלוסייה, יחד עם תיווך חיי היומיום, החברה והעבודה בה הם משתלבים. אך מעבר לעבודת הדרכה זו תוכלו גם כן למצוא לא מעט תפקידי הדרכות לבני נוער בשעות אחר הצהריים או לחילופין בקייטנות השונות אשר פועלות ברחבי העיר.