גם סודות הזוהר קיימים בשביל להתגלות

Posted under בלוג On By Maya

סודות נועדו להתגלות

סודות יכולים לבוא בכל כך הרבה צורות. הם יכולים להיות מוחבאים בתוך כספת, טמונים בתת-מודע, מוצפנים בתוך מחשב או אפילו להימצא ממש מול העיניים ואנחנו לא נדע. סביר להניח שהחביאו אותם בכוונה. אולי הפחידו ועטפו באגדות כי בידיים לא מוכנות הם יצרו יותר נזק מתועלת ואולי פשוט עוד לא הגיע הזמן לגלות. 

יתכן שכמו בספר הזוהר, עיטרו אותם במסתורין ובמילים ארכאיות שאף אחד לא מבין. אבל למי שמבין, למי שיכול לפצח את הקוד הם נפתחים לפניו כמו ספר, כמו פרח מול שמש מאירה ואז הסוד הוא כבר לא סוד אלא מתנה גדולה. 

הרבה שמועות וסיפורים נקשרו בספר הזוהר וחכמת הקבלה. מילדות, כשדיברו בבית על עניינים שכאלה אמרו תזהרו. תתרחקו. ספר הזוהר זה לא בשבילכם. זה מסוכן ואנשים משתגעים ותעבירו נושא. ויש עוד שמועות וסיפורים שבסך הכל נועדו להרחיק את האנשים מספר הזוהר וחכמת הקבלה עד שיגיע הזמן הנכון, כמו שאסור לקרוא בזוהר לפני גיל ארבעים ולפני שלומדים ויודעים את כל המשנה על בוריה ועוד.

אפילו עכשיו יש מצב שאתם נעים קצת בחוסר נוחות בכיסא, נכון? לא נורא. אני מבינה. אבל יחד עם ההרגשה הזאת יש גם הרגשה אחרת. שמשהו חשוב נמצא שם. שיש פה סוד. וסודות? סודות קיימים בשביל להתגלות!  

בתור בחורה סקרנית ותולעת ספרים אדוקה, לא זרה לי ההרגשה שידע זה כוח, ושסודות היקום בטוח טמונים בין דפים!!! אמנם חשבתי על דברים  רומנטיים כמו קסמים, היסטוריה, הרפתקאות ומסעות רחוקים אבל כשפגו כל הקסמים והמציאות הכתה בפניי ובלבי, אבד לי הרצון לכל הקישוטים האלה ורק רציתי תשובות. רציתי משהו אמיתי. 

אחרי הרבה חיפושים הגעתי אליה. לאמת שלי. ההפתעה הכי גדולה שלי הייתה שאמנם זה לא ממש רומנטי אבל באמת יש סוד גדול. לעם היהודי, לישראל, לבני האדם בכלל ושיש אנשים שהם באמת גיבורים והם נלחמים עבור כולנו כדי שכולנו נוכל להיות מאושרים, בריאים, בטוחים ואוהבים. 

המקובלים הם אנשים שלקחו על עצמם את המשימה הכי חשובה – להגיע לכוח החיבור החיובי שקיים בטבע. היחיד שיכול לעזור לנו לאזן את האגו האנושי ולחבר את כל האנושות מעל לאהבת הכוח והניצול ולהביא לאיזון כל המערכת הטבע הכללית. הם קיימים בינינו כבר אלפי שנים אבל הם חיכו להתפתחות הנכונה שאז הסוד הגדול שהוטמן בין דפים מצהיבים, מילים גדולות והרבה מיתוסים ואגדות, יוכל לצאת לאור ולהביא את האור עבור כולנו ועבור כל העולם. הם גיבורי העל שלי. מה הוא הסוד? ומה בדיוק הם עושים? 

בואו לגלות.